ابزارهای جدید ایسر برای حیوانات خانگی با برند Pawbo – دیجیاتو – هاست لینوکس و ویندوز

محصولات ایسر در نمایشگاه IFA امسال فقط مخصوص انسان ها نبوده و این کمپانی از دو ابزار پوشیدنی به نام های «Pawbo WagTag» و «iPuppyGo»، و یک دستگاه برای غذا دادن به حیوانات خانگی رونمایی کرده است
در نهایت دستگاه «Pawbo Munch» نیز معرفی شده که غذای مخصوص حیوانات را طبق برنامه ریزی قبلی یا با دستور مستقیم صاحب در ظرفی ریخته و حتی حیوانات می توانند تور اهواز با انجام یک بازی، از دستگاه جایزه بگیرند.

لازم به ذکر است که ایسر هنوز هیچ گونه قیمت یا تاریخ عرضه ای را برای محصولات مورد اشاره تعیین نکرده است.

به گفته شرکت سازنده، «iPuppyGo» نوعی پایشگر سلامت برای حیوانات خانگی بوده که اطلاعاتی مانند سطح فعالیت جسمانی، میزان خواب و سلامت کلی را از طریق اپلیکیشن موبایل به صاحب نشان می دهد.

ابزار مورد بحث با ۳۵ میلیمتر قطر، در رنگ های مختلفی خرید بلیط هواپیما ماهان عرضه شده و به قلاده متصل می شود. همچنین اپلیکیشن iPuppyGo نوعی بازی گنج یابی واقعیت افزوده نیز دارد که قدم زدن با حیوانات را بیش از پیش جذاب می کند.

در صورت دور شدن حیوان خانگی از صاحب، WagTag یک هشدار تور تبریز زمینی به اپلیکیشن موبایل ارسال می کند

محصول بعدی «Pawbo WagTag» نام دارد که به همراه یک قلاده چرمی عرضه شده، و با استفاده از فناوری هایی مانند GPS، وای فای و ۳G موقعیت حیوان خانگی را مشخص می کند. این ابزار به حسگر تور ارزان خارجی دما و ضربه نیز مجهز شده و در صورت فاصله گرفتن حیوان از صاحب، هشداری را به اپلیکیشن موبایل ارسال می کند.

محصولات ایسر در نمایشگاه IFA امسال فقط مخصوص انسان ها نبوده و این کمپانی از دو ابزار پوشیدنی به نام های «Pawbo WagTag» و «iPuppyGo»، و یک دستگاه برای غذا دادن به حیوانات خانگی رونمایی کرده است.

لازم به ذکر است که کاربر می تواند با تعیین تور ارزان پکن محدوده مجازی، در صورت ورود یا خروج حیوان خانگی در تلفن خود اعلان دریافت کند. همچنین طبق اظهارات ایسر، ابزار مذکور مصرف انرژی بهینه ای داشته و تا چندین روز به شارژ مجدد احتیاج پیدا نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *