با تروفی های پلی استیشن پول واقعی به دست آورید – دیجیاتو + تکذیب امکان ورود بدون ویزا به عراق از مرز مهران – هاست لینوکس و ویندوز

اگر پیش از این سری به سرویس Rewards سونی زده باشید، حتماً از ضعف های این طرح آگاه خواهید بود
با توجه میزان ارزش تروفی ها، با کسب ۱۰۰۰ امتیاز، ۱۰ دلار آمریکا اعتبار PSN دریافت خواهید کرد که از می توانید برای خرید هر عنوانی در فروشگاه پلی استیشن استفاده کنید.

اگر پیش از این سری به سرویس Rewards سونی زده باشید، حتماً از ضعف های این طرح آگاه خواهید بود. حال به نظر می رسد که سونی قصد دارد تا با اضافه کردن موارد جدیدی به این قسمت، انگیزه بیشتری را در کاربران خود برای پیوستن به این سرویس ایجاد کند.

لازم به ذکر است که تروفی های که کاربران پیش از این در بازی ها کسب کرده اند، در این سرویس برای دریافت اعتبار PSN منظور نخواهد شد و برای به دست آوردن پول واقعی از طریف کسب تروفی، باید از ابتدا دست به کار شوید.

با انتشار بازی هایی مانند نسخه جدید اساسینز کرید و ولفنشتاین،  زمان خوبی برای کسب تروفی های بیشتر برای بدست آوردن پول واقعی در PSN دارید.

هم اکنون شما قادر خواهید بود تا با دریافت تروفی های پلی استیشن، اعتبار PSN اکانت خود را افزایش دهید و جدا از این، از طریق سایت Rewards، به امکانات دیگری نیز دسترسی پیدا کنید.

میزان امتیاز دریافتی شما در صورت کسب تروفی ها، به شرح زیر است:

  • ۱۰۰ تروفی نقره ای: ۱۰۰ امتیاز
  • ۲۵ تروفی طلایی: ۲۵۰ امتیاز
  • ۱۰ تروفی پلاتینی: ۱۰۰۰ امتیاز

——————-
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: ورود به خاک عراق بدون ویزا از مرز مهران کذب است
جمالی عنوان کرد : پلیس فتا با رصد ۲۴ ساعته فضای سایبری با شایعه سازان و مخلان نظم و امنیت در این فضا برخورد قانونی می‌کند.

سرهنگ «علی جمالی» اظهار کرد: متاسفانه در چند روز باقی مانده تا اربعین حسینی اخبار کذبی مبنی بر تردد بدون ویزا و گذرنامه و باز شدن مرز در شبکه‌های مجازی منتشر شده است.

وی با اشاره به شایعاتی با مضمون رایزنی مسولان لشکری و کشوری با کشور عراق و باز شدن مرز مهران در روزهای باقی مانده به اربعین، اضافه کرد: این خبرها کاملا بی اساس بوده و خروج از مرز مهران فقط با گذرنامه و ویزا امکان‌پذیر است.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام با هشدار به زایران بدون ویزا و گذرنامه که در شهر مهران حضور دارند گفت: استدعا داریم هموطنان به شهرهای خود باز گردند و فریب شایعه سازان فضای سایبری را نخورند.

خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: ورود به خاک عراق بدون ویزا از مرز مهران کذب است.
در چند روز گذشته بیش از ۱۰۰ هزار نفر از هموطنان بدون ویزا و گذرنانه توسط پلیس ایلام به شهرهای خود بازگردانده شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *