بخشى از سخنرانان بين المللى رویداد سه روزه TGC 2018 معرفى شدند – هاست لینوکس و ویندوز

با نزدیک شدن به تاریخ برگزارى رویداد TGC 2018 موضوعات و سخنرانان ۲۶ کنفرانس و کلاس تخصصى این رویداد مشخص شدند

مى توانید براى مشاهده جزییات سخنرانى ها و رزومه سخنرانان به سایت رسمى این رویداد مراجعه کنید. برگزار کنندگان این رویداد وعده داده اند که بخش اول ناشرین بین المللى که براى بستن قرارداد به TGC مى آیند، به زودى معرفى شوند.

لازم به ذکر است تا کنون حضور ۲۶ سخنران خارجى در پنج بخش اصلى هنرى، تجارى، طراحى بازى، تولید و در نهایت فناورى تایید شده است. قرار است سایر سخنرانان نیز بزودى معرفى شوند. طبق گفته برگزار کنندگان TGC 2018، پیش بینى مى شود ۵۰ سخنران بین المللى در این رویداد حضور پیدا کنند.

با نزدیک شدن به تاریخ برگزارى رویداد TGC 2018 موضوعات و سخنرانان ۲۶ کنفرانس و کلاس تخصصى این رویداد مشخص شدند.

در بخش کسب و کار، برگزارى کلاس شان تیلور از کمپانى PlayHause با محوریت Attract Modes: Playfully Picture With Purpose و کلاس کارولین استوکز با موضوع How to Build a Culture of Engagement for creativity Performance and success قطعى شده است.

TGC 2018

در بخش تولید پژمان میرزابابایى از کمپانى UXR Lab، کلاس Data-driven Game Development: Improving Gameplay with Game Analytics and Player Metrics را ارائه خواهد داد و کلاس برى کد از شرکت TRU LUV Media UG با موضوع Team Management برگزار مى شود.

لازم به ذکر است که کلاس هاى هفت ساعته این دوره بر خلاف دوره پیش، یک روز قبل از آغاز رویداد برگزار مى شوند و از همین جهت شرکت کنندگان در این کلاس ها فرصت حضور کامل در TGC 2018 را پیدا خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *