به‌روزرسانی مهم آفیس برای اندروید؛ قابلیت‌های جدید چند روز دیگر از راه می‌‌رسند – دیجیاتو – هاست لینوکس و ویندوز

آفیس اندروید تیر ماه امسال به‌روزرسانی مهمی دریافت خواهد کرد
و در نهایت، پاورپوینت برای اندروید این اجازه را به کاربران خواهد داد که بتوانند هنگام یک ارائه، نظرات و یادداشت‌های سایر کاربران را مطالعه کنند و اسلایدها را آسان‌تر از همیشه (فارغ از این که عمودی باشند یا افقی) ویرایش نمایند. همچنین تهیه و اشتراک‌گذاری اسکرین‌شات از صفحه هم آسان‌تر از همیشه خواهد شد.

آفیس

اما در مورد ورد، قابلیت خوب کلمه شمار را خواهیم داشت تا وقتی روی اسناد مشغول اسکرول کردن هستید تعداد کلمات آن‌ها را مشاهده کنید. مضاف بر این دقت زوم هم در این نسخه بالاتر رفته و اسناد بهتر از قبل و متناسب با سایز نمایشگر گوشی یا تبلت شما به نمایش در‌می‌آیند.

اول از همه به آتلوک بپردازیم. این برنامه ایمیل و مدیریت کارها، در نسخه بعدی به حالت «مزاحم نشوید» یا Do Not Disturb مجهز می‌شود تا کاربران هر موقع که خواستند نوتیفیکیشن ایمیل‌ها را غیر فعال کنند.

آفیس اندروید تیر ماه امسال به‌روزرسانی مهمی دریافت خواهد کرد. اگر چه هنوز روز انتشار این آپدیت مشخص نیست، اما مایکروسافت فهرستی از قابلیت‌‌های تازه منتشر کرده که با این به‌روزرسانی به مجموعه قابلیت‌های آفیس اضافه خواهند شد.

آتلوک، ورد و پاورپوینت اپلیکیشن‌هایی هستند که مایکروسافت تا چند روز دیگر آن‌ها را دستخوش تغییراتی قرار خواهد داد. اما پیش از پرداخت به این قابلیت‌ها، بهتر است بدانید که اگر جزو اینسایدرهای آفیس هستید قادرید همین حالا امکانات جدید را با دانلود این اپ‌ها از پلی استور تست و بررسی کنید.

تاریخ دقیق انتشار این به‌روزرسانی برای مجموعه نرم‌افزاری آفیس هنوز مشخص نیست، اما طبق وعده‌های مایکروسافت نباید بیشتر از چند روز تا انتشار فاصله داشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *