تریلر جدید و بی رحمانه The Last of Us Part II را تماشا کنید – دیجیاتو + مسی – تراشتگن؛ فرمول موفقیت بارسا! – هاست لینوکس و ویندوز

دقایقی پیش کمپانی سونی در جریان هفته گیم پاریس نمایش تازه ای از The Last of Us Part II را پخش کرد که گرچه اطلاعات خاصی مانند تاریخ عرضه را مشخص نمی کند، اما قطعاً ارزش دیدن را دارد و ما را یکبار دیگر به دنیای بی رحم بازی می برد
در این نمایش، خبری از الی یا جوئل نیست و در عوض کاراکتری تنومند و ناشناخته را مشاهده می کنیم که توسط یک گروه مذهبی به ظاهر افراطی به دام افتاده و جهان بازی، بسیار سیاه تر از نسخه پیشین به نظر می رسد. حداقل در این نمایش، انسان ها به ساده ترین امکانات دسترسی دارند و کلیکرها را به نام «شیاطین» می شناسند.

دقایقی پیش کمپانی سونی در جریان هفته گیم پاریس نمایش تازه ای از The Last of Us Part II را پخش کرد که گرچه اطلاعات خاصی مانند تاریخ عرضه را مشخص نمی کند، اما قطعاً ارزش دیدن را دارد و ما را یکبار دیگر به دنیای بی رحم بازی می برد.

نمایش The Last of Us Part II قطعاً بهترین نمایش امروز بود اما کمپانی سونی از چندین بازی دیگر، از جمله بازی تازه استودیوی SuckerPunch رونمایی کرد و نمایش هایی از بازی های God of War ،Detroit: Become Human و Monster Hunter پخش کرد. در ادامه، تریلر جدید مورد انتظار ترین بازی سونی و پلی استیشن ۴ را تماشا کنید:

——————-

ورزش سه: با درخشش لیونل مسی و مارک آندره تراشتگن، بارسا از بخت بالایی برای فتح لالیگا برخوردار است.

بارسا نه تنها در حال حاضر از شانس بالایی برای فتح عنوان در لالیگا برخوردار است، بلکه لیونل مسی و تراشتگن نیز کاندیدای اصلی دریافت جایزه ال پیچی چی و زامورا هستند

در ۱۰ بازی ابتدایی فصل، بارسا ۲۸ گل زده و تنها ۳ گل دریافت کرده است و لیونل مسی با زدن ۱۲ گل تاثیر مهمی در ایجاد فاصله ۴ امتیازی این تیم با والنسیای رده دومی داشته است و تراشتگن نیز در سن مامس یک بار دیگر ارزش های خود را ثابت کرد.

اما در ۲ هفته پایانی رئال جای بارسا را در صدر گرفت و اوبلاک نیز عنوان بهترین گلر را از آن خود کرد و باید دید امسال زوج مسی – تراشتگن چه سرنوشتی خواهد داشت.

البته این مدت اولین مقطع درخشش همزمان مسی و تراشتگن نیست زیرا سال قبل و در فاصله بین هفته ۲۹ تا ۳۷ لالیگا، بارسا کمتر از هر تیم دیگری گل خورد و مسی بیش از همه موفق به گلزنی شد و این درخشش باعث شد تا در هفته ۳۳، بارسا با یک بازی بیشتر از رئال مادرید در صدر جدول قرار گیرد.

بارسا نه تنها در حال حاضر از شانس بالایی برای فتح عنوان در لالیگا برخوردار است، بلکه لیونل مسی و تراشتگن نیز کاندیدای اصلی دریافت جایزه ال پیچی چی و زامورا هستند.

ورزش سه: با درخشش لیونل مسی و مارک آندره تراشتگن، بارسا از بخت بالایی برای فتح لالیگا برخوردار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *