شرکت بنگ اند اولافسن از رقیب خود برای ایرپاد اپل رونمایی کرد – دیجیاتو – هاست لینوکس و ویندوز

شرکت بنگ اند اولافسن در جریان نمایشگاه IFA از ایربادهای کاملا بی سیم جدید خود با نام Beoplay E8 رونمایی کرد که قرار است در ماه اکتبر با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه شوند، دو برابر قیمت ایرپادهای بی سیم اپل
این ایربادهای آلومینیومی درون یک کیف چرمی قرار می گیرند و علاوه بر زیبایی، ضد غبار و قطرات آب نیز هستند. یک اپلیکیشن موبایل نیز همراه با تور آنکارا آن ارائه می شود که به کاربر اجازه تنظیم و دستکاری صدا را می دهد.

در ادامه تصاویر آن را می توانید مشاهده کنید.

اگرچه ۳۰۰ دلار برای چنین محصولی بسیار گران به نظر می رسد اما گویا B&O Play روی شهرت خود در زمینه طراحی محصولات و کیفیت بالای صدا حساب ویژه ای باز کرده و این محصول ار نیز با کیفیتی مثال زدنی ارائه کرده است.

ایربادها تور اهواز هوایی در هر بار شارژ می توانند ۴ ساعت دوام بیاورند که اگرچه بالاتر از حد معمول است ولی به اندازه ایرپادهای اپل یا هدفون شرکت Bragi نیست. باتری موجود در کیف آن نیز تا دو بار می تواند دستگاه را به طور کامل شارژ کند.

شرکت تور سامویی نوروز ۹۷ بنگ اند اولافسن در جریان نمایشگاه IFA از ایربادهای کاملا بی سیم جدید خود با تور هوایی کیش نام Beoplay E8 رونمایی کرد که قرار است در ماه اکتبر با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه شوند، دو برابر قیمت ایرپادهای بی سیم اپل.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *