صفحه کلید هم وارد دنیای مجازی شد – هاست لینوکس و ویندوز

خبرگزاری ایسنا: شرکت‌های لاجیتک و اچ.تی.سی صفحه کلید را به دنیای واقعیت مجازی خواهند برد، به این صورت که یک ردیاب، دست‌ها و یک کیبورد کامل را شبیه‌سازی کرده و آن را به دنیای واقعیت مجازی وارد می‌کند

خبرگزاری ایسنا: شرکت‌های لاجیتک و اچ.تی.سی صفحه کلید را به دنیای واقعیت مجازی خواهند برد، به این صورت که یک ردیاب، دست‌ها و یک کیبورد کامل را شبیه‌سازی کرده و آن را به دنیای واقعیت مجازی وارد می‌کند.
ردیاب نه تنها با آنچه شما تایپ می‌کنید، مطابقت دارد، بلکه حرکات دست شما را نیز اندازه‌گیری می‌کند و قرارگیری دست را بسیار ساده‌تر می‌کند.

صفحه کلید هم وارد دنیای مجازی شد

این فناوری، صفحه کلید را در فضای کاری دیجیتال به ارمغان می‌آورد، که برای همه چیز از مرور اینترنت گرفته تا دانستن کلیدهای کاربردی و عملکردهای موردنظر شما عالی است.
 به نقل از انگجت، امروز تیم “HTC Vive” و “Logitech” یک بسته سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید را موسوم به “بریج” (BRIDGE) معرفی کردند که هدف آن کمک به توسعه‌دهندگان در نوشتن متن در هنگام ساخت برنامه‌ها و بازی‌ها می‌باشد.

کیت ۱۵۰ دلاری “بریج” شامل یک صفحه کلید Logitech G و ردیاب Vive است که تایپ کردن را ردیابی کرده و آن را در واقعیت مجازی(VR) تکرار می‌کند.

صفحه کلید هم وارد دنیای مجازی شد

در حالی که Logitech برای شروع تنها ۵۰ نمونه از این کیت‌ها را به بازار عرضه می‌کند، امیدوار است که تکنولوژی‌های ترکیبی دنیای واقعیت و مجازی را که گجت‌های واقعی را به دنیای واقعیت مجازی می‌آورد، به ارمغان بیاورند و این در کل در سیستمی موسوم به “Steam VR” کار می‌کند.
اگر هر یک از توسعه دهندگان در آمریکا علاقه‌مند باشند، می‌توانند تا ۱۶ نوامبر برای اولین مجموعه ۵۰ تایی از این محصول درخواست بدهند.

“وینسنت تاکر” مدیر استرتژی و نوآوری لاجیتک گفت: اگر علاقه‌مندی به اندازه کافی باشد، ممکن است کیت‌های بیشتری را برای خرید بعد از توزیع اولین سری بسازیم.

از همه مهم‌تر، “بریج” کاربران را قادر می‌سازد تا صفحه کلید خود را در VR سفارشی کنند، به این معنی که شما می‌توانید تمامی موارد را براساس محتوا و به دلخواه تغییر دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *