فیسبوک قصد دارد از واتس اپ درآمد زایی کند – هاست لینوکس و ویندوز

وب سایت زوم تک – رجبی: گزارش های از وال استریت ژورنال منتشر شده است که نشان می دهد ، فیسبوک قصد دارد با ارائه سیاست های جدید از طریق پیام رسان واتس اپ ، برای خود درآمدزایی نماید؛ همانطور که می دانید واتس اپ از پیام رسان های می باشد که روزانه بیشتر تر از یک میلیارد نفر از آن استفاده می نمایند

واتس اپ برای این بهبود این سرویس ، یک طرح آزمایشی را رقم زده است که بر پایه آن در کنار نام تور چین نوروز ۹۷ کسب و کاری که از واتس اپ استفاده می نماید یک تیک سبزرنگ قرار می گیرد ، این تیک نشان می دهد کسب و کار از سوی واتس اپ تایید شده است.
واتس اپ در سال ۲۰۰۹ به عنوان یک استارتاپ کار خود را شروع کرد که با دریافت ۲۲ میلیارد دلار به عنوان زیرمجموعه از فیسبوک در سال۲۰۱۴ قرار گرفت.با اینکه واتس اپ در ابتدای راه خود درآمد خیلی کمی داشت ولی مبلغ دریافت شده بسیار زیاد بودو به گونه ی که در سال ۲۰۱۴ مبلغ آموزش تعمیرات موبایل رایگان دریافتی از فیس بوک ، زیادتر از تمام ارزش سونی  بود.

فیسبوک قصد دارد  به واسطه پیام رسان واتساپ ، سیاست های جدیدی را برای درآمدزایی ایجاد نماید.

با توجه به مستنداتی که رویترز از واتس اپ به دستش رسیده ، گفته است این شرکت در نظر دارد به واسطه دریافت مبلغ از کمپانی ها درآمدزایی نماید.

 فعلا آنگونه که خبرها حکایت دارند این سرویس در وضعیت آزمایشی می باشد و به تور قشم عنوان روشی است که با استفاده از آن ، کسب و کارها قادرند به وسیله واتس اپ با مشتریان و کاربرانشان ارتباط برقرار نمایند.

می توان از کسب و کارهای مورد نظر به فروشگاههای اینترنتی و شرکت های هوایی و بانک ها اشاره نمود.البته در ادامه این روند مدیر اجرایی واتساپ می گوید ما قصد داریم برای این سرویس در آینده ی نزدیک از کمپانی ها پول دریافت نماییم.
در ماه جولای میلادی فیسبوک در سرویس واتساپ  تور ارزان سیشل نمایش تبلیغات را اضافه نمود تا از طریق این روش بتواند در سرویس پیام رسان برای خود درآمدزایی کند.

پستی در وبلاگ واتس اپ منتشر شده است که این موضوع را به صورت زیر تشریح نموده است: «هم اکنون در حال توسعه و همچنین آزمایش ابزارهای جدیدی برای واتساپ هستیم که آنان بر مبنای سرویس رایگان خواهند بود ؛ قصد داریم با استفاده از آنها ارتباط بین مشتریان و کمپانی های کوچک و کسب و کار بزرگ تور اهواز هوایی برقرار شود تا آنها بتوانند با مشتریان خود ارتباط داشته باشند.»

وب سایت زوم تک – رجبی: گزارش های از وال استریت ژورنال منتشر شده است که نشان می دهد ، فیسبوک قصد دارد با ارائه سیاست های جدید از طریق پیام رسان واتس اپ ، برای خود درآمدزایی نماید؛ همانطور که می دانید واتس اپ از پیام رسان های می باشد که روزانه بیشتر تر از یک میلیارد نفر از آن استفاده می نمایند.

 فیسبوک قصد دارد از واتساپ درآمد زایی کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *