قاتل پدر زن، در نقطه صفر مرزی دستگیر شد + هدست Gear VR برای تشخیص بیماری های روانی به کار خواهد رفت – دیجیاتو – هاست لینوکس و ویندوز

خبرگزاری تسنیم: سرهنگ حمیدرضا ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان پاوه اظهار داشت: اکیپ گشت کلانتری ۱۴ نودشه حین گشت‌زنی در مسیر سه‌راهی شهدا به طرف روستای هانی گرمله واقع در نقطه صفر مرزی به شخصی با البسه غیربومی با هویت نامعلوم مشکوک شدند
وی افزود: در بازرسیهای انجام شده از این فرد مشخص شد که وی فاقد هرگونه مدارک شناسایی است، لذا جهت بررسی بیشتر موضوع به کلانتری منتقل شد.

فرمانده تعمیرات ۱۱۸ انتظامی شهرستان پاوه عنوان کرد: متهم در بازجوییهای پلیس اعتراف کرد که در سال ۹۲ پدر زن خود را به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسانده و به کشور عراق فرار کرده و اکنون به کشور بازگشته است.

وی خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

خبرگزاری تسنیم: سرهنگ حمیدرضا ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان پاوه اظهار داشت: اکیپ گشت کلانتری تور اهواز هوایی ۱۴ نودشه حین گشت‌زنی در مسیر سه‌راهی شهدا به طرف روستای هانی گرمله واقع در نقطه صفر مرزی به شخصی با البسه غیربومی با هویت نامعلوم مشکوک شدند.

——————-

سامسونگ اعلام کرد که قصد دارد با همکاری بیمارستان Gangnam Severance و مرکز توسعه فناوری واقعیت مجازی FNI، برنامه ای متفاوت را با محوریت هدست واقعیت مجازی Gear VR راه اندازی کند که از تور خارجی لحظه آخری طریق آن بتوانند بیماری های روانی را تشخیص دهند
سامسونگ اعلام کرد که قصد دارد با همکاری بیمارستان Gangnam Severance و مرکز توسعه فناوری واقعیت مجازی FNI، برنامه ای متفاوت را با محوریت هدست واقعیت مجازی Gear VR راه اندازی کند که از طریق آن بتوانند بیماری های روانی را تشخیص دهند.

البته قرار است که مجموعه های تولیدی بسیار پیشرفته باشند و برای مثال هر مجموعه از این ابزارها شامل ساعت هوشمند تور تبریز Gear S3، اپلیکیشن S Health، دستیار هوشمند Bixby AI و هدست واقعیت مجازی Gear VR باشد.

در گذشته هم گروه های بسیاری از واقعیت مجازی برای درمان بیماری ها استفاده کرده اند اما این پروژه جدید اولین تلاش کاملا متمرکز فناوری واقعیت مجازی برای درمان بیماری های روانی است.

هدف از این کار، جلوگیری از خودکشی و ارزیابی های ساده روانی است تا تور اروپا نوروز ۹۷ از این طریق بتوانند برای هر شخص درمانی مناسب را پیدا کنند و به افراد کمک کنند.

قرار است یک سری برنامه جدید در مراکز بیمارستانی مورد آزمایش قرار بگیرد و از داده های فعلی بیماران برای ساخت ابزاری درمانی استفاده شود که این ابزار در مدارس و مراکز درمانی مورد استفاده باشد. همه این اتفاقات البته قرار است سال آینده رخ دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *