مبارزه با قحطی به وسیله‌ی بیسکوییت جیرجیرکی! + قتل عمو به دست برادرزاده ۱۵ ساله – هاست لینوکس و ویندوز

خبرگزاری مهر: گروهی از دانشجویان اسکاتلندی از پودر جیرجیرک نوعی بیسکوییت شکلاتی تهیه کرده اند. هدف آنها تولید غذا از منبعی ماندگار برای مقابله با قطحی است
محققان دانشگاه آبرتای در اسکاتلند برای تهیه بیسکوییت از جیرجیرک استفاده کردند. هدف آنها از این آزمایش کشف منابع غذایی حافظ محیط زیست و البته حل مشخص قحطی و گرسنگی است.

آنها این ماده را با پودر شکلات ترکیب کرده اند تا آمادگی تعمیرات موبایل مردم برای غلبه بر تابوی خوردن حشرات را آزمایش کنند.

 به گفته محققان این پروژه  اگر قرار باشد تقاضای غذا برای جمعیت روبه رشد تامین شود، ذایقه غذایی مردم غرب باید تغییر کند.

دانشجویان ادعا می کنند این بیسکوییت در مقایسه با منابع غذایی دیگر مانند گوشت از محیط زیست بیشتر حفاظت می کند. علاوه بر آن عنصری کلیدی در حل مشکل تامین غذای آن تا سال ۲۰۵۰ است. دانشمندان پیش بینی می تعمیرات گوشی کنند تا این تاریخ جمعیت کره زمین به ۹ میلیارد نفر برسد.

دانشجویان از پودر جیرجیرک های خانگی تایلندی برای تهیه بیسکوییت استفاده کرده اند زیرا ماده ای عاری از گلوتن و سرشار از پروتئین است.

 سپس آن را با بقیه مواد معمول تهیه بیسکوییت یعنی تخم مرغ، کره و آرد گندم مخلوط کردند.

خبرگزاری مهر: گروهی از دانشجویان اسکاتلندی از پودر جیرجیرک نوعی بیسکوییت شکلاتی تهیه کرده اند. هدف آنها تولید خرید بلیط هواپیما غذا از منبعی ماندگار برای مقابله با قطحی است.

 برای مبارزه با قحطی؛اسکاتلند بیسکوییت جیرجیرکی می سازد

به نقل از داندی کوریر، گروهی از دانشجویان اسکاتلندی از ماده ای غیر معمول بیسکوییت تهیه کرده اند!
——————-
خبرگزاری اپل سنتر تسنیم: حسین سلامی عصر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات قتل امروز روستای هیشین از توابع شهرستان جیرفت اظهارداشت: این قتل با یک قبضه اسلحه شکاری صورت گرفته‌ است
وی با بیان اینکه قاتل سن پایینی دارد، عنوان کرد: اسلحه و دیگر سلاح‌های سرد وگرم نباید به‌راحتی در اختیار هر کسی قراربگیرد چرا که باعث چنین حوادث جبران ناپذیری می‌شود.

وی با بیان اینکه مقتول فردی ۵۵ ساله تعمیرات تخصصی لپ تاپ به‌نام عبدالمجید بهره‌مند است، تصریح کرد: قاتل ۱۵ ساله به‌نام (س – ب ) برادرزاده مقتول است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت عنوان کرد: قاتل کمتر از ۵ ساعت  به همراه اسلحه‌ای که با آن قتل را انجام داده بود دستگیر شد.

سلامی با اشاره به علت قتل، اظهار داشت: این قتل در پی اختلاف و درگیری لفظی در حالی که مقتول در خواب بوده است صورت گرفته‌است.

وی خاطرنشان کرد: پروند برای ادامه تحقیقات نمایندگی اپل به بازپرس شعبه دوم ارجاع و درحال تکمیل تحقیقات است.

خبرگزاری تسنیم: حسین سلامی عصر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات قتل امروز روستای هیشین از توابع شهرستان جیرفت اظهارداشت: این قتل با یک قبضه اسلحه شکاری صورت گرفته‌ است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *