کارخانه‌ی تولید بوگاتی شیرون را ببینید + زندانی فراری اوین، دو روز پیش دستگیر شد – هاست لینوکس و ویندوز

وب سایت تک شات:بوگاتی شیرون یک خودروی سوپر اسپرت موتور وسط است که توسط گروه فولکس‌واگن ساخته شده است. این خودرو در زبان انگلیسی کایرون و در فرانسوی شیرون تلفظ می‌شود
خودروی مذکور در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ رونمایی شد. شتاب اولیه خودرو زیر ۲/۲ ثانیه می‌باشد و ۰ تا ۳۰۰ کیلومتر را در ۱۳ ثانیه می‌پیماید و سرعت نهایی خودرو ۵۰۰ کیلومتر در ساعت است و قیمت آن بیش از ۲٫۶ میلیون دلار اِمریکاست.

نام آموزش تعمیرات موبایل خودرو به افتخار لویس شیرون قهرمان رالی انتخاب شده. اولین نسخه شیرون برای کیستیانو رونالدو ساخته شد. شیرون ۱۵۰۰ اسب بخار نیرو تولید می‌کند ودر ۹ دقیقه ۶۰ کیلومتر را می‌پیماید ولی بعد ۹ دقیقه بنزین تمام می‌کند.

در این ویدیو شما می توانید با یکی از کارخانه های تولید خودرو بوگاتی شیرون آشنا شوید.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

 ویدیو آشنایی با کارخانه تولید بوگاتی شیرون

وب تور بانکوک سایت تک شات:بوگاتی شیرون یک خودروی سوپر اسپرت موتور وسط است که توسط گروه فولکس‌واگن ساخته شده است. این خودرو در زبان انگلیسی کایرون و در فرانسوی شیرون تلفظ می‌شود. این مدل جانشین خودروی پیشین این کمپانی یعنی بوگاتی ویرون تور شیراز است.

 ویدیو آشنایی با کارخانه تولید بوگاتی شیرون

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: جرم زندانی فراری بازداشتگاه اوین، کلاهبرداری بود و وی از بیمارستان فرار کرده بود
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل زندان‌های استان قیمت تور خارجی ارزان تهران گفت: جرم زندانی فراری بازداشتگاه اوین، کلاهبرداری بود و وی از بیمارستان فرار کرده بود.
مصطفی محبی در نشست خبری درباره فرار یکی از زندانیان از زندان اوین گفت: این زندانی از زندان فرار نکرد، بلکه از بیمارستان فرار کرده بود و دو روز پیش دستگیر شد. جرم این زندانی کلاهبرداری بود.

وی درباره ساخت مهدکودک در زندان نسوان گفت: مجوز و نیروی انسانی این کار را نتوانستیم فعلا مهیا کنیم. تور یزد به نظر ما بچه ها در کنار مادران باشند خیلی بهتر است. ما کودکان زیر دو سال را نگه می داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *