گواردیولای سیتی؛ حتی بهتر از بارسا و بایرن! + راه اندازی فروشگاه Poly گوگل برای دسترسی رایگان به اشیاء واقعیت افزوده – دیجیاتو – هاست لینوکس و ویندوز

ورزش سه: نتایج این فصل گواردیولا روی نیمکت سیتی بهترین شروع او در دوران مربیگری اش بوده است.

 پیروزی ۱-۳ دیروز برابر آرسنال باعث شد فاصله سیتیزن ها با تیم دوم به ۸ امتیاز رسیده و آنها تفاضل گل خیره کننده مثبت ۳۱ را بعد از ۱۱ هفته خلق کنند
البته سرمربی موفق کاتالانی پش از این و در فصل آخر حضور خود در بایرن نیز از ۱۱ بازی موفق به کسب ۳۱ امتیاز شده بود اما تفاضل این فصل تیمش بهتر است.

ورزش سه: نتایج این فصل گواردیولا روی نیمکت سیتی بهترین شروع او در دوران مربیگری اش بوده است.

سیتی در فصل جاری تنها ۲ امتیاز در هفته دوم برابر اورتون از دست داده و در دیگر بازی های لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام اتحادیه پیروز بوده است.

جالب اینجاست که در سال اول حضور گواردیولا، سیتی از ۱۱ بازی اول ۲۴ امتیاز گرفت که بدترین شروع پپ در دوران مربیگری بود اما طی یک سال او شرایط را به این وضعیت تغییر داد.

 پیروزی ۱-۳ دیروز برابر آرسنال باعث شد فاصله سیتیزن ها با تیم دوم به ۸ امتیاز رسیده و آنها تفاضل گل خیره کننده مثبت ۳۱ را بعد از ۱۱ هفته خلق کنند.

گواردیولای سیتی؛ حتی بهتر از بارسا و بایرن!

گواردیولا در ۴ فصل حضور روی نیمکت بارسا در ۲ فصل موفق به کسب ۲۸، یک فصل ۲۷ و یک فصل ۲۵ امتیاز بعد از گذشت ۱۱ هفته شده بود.

——————-

طراحی اپلیکیشن های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده کار چندان ساده ای نیست، خصوصاً زمانی که توسعه دهنده بخواهد از محیط های شلوغ با جزئیات بالا در اپلیکیشن یا بازی خود استفاده کند
لازم به ذکر است که اشیاء سه بعدی موجود در Poly منحصر به پلتفرم خاصی نیستند و توسعه دهندگان می توانند در ARCore گوگل و ARKit اپل از آنها استفاده کنند.

برخی از این اشیاء بسیار ساده هستند و در برخی دیگر از جزئیات بسیار بالایی استفاده شده که در کنار تنوع، امکان ایجاد تغییرات دلخواه در نمونه های موجود نیز برای کاربران فراهم شده است. فروشگاه Poly همچنین قابلیت اشتراک گذاری اشیاء به صورت فایل GIF و البته مشاهده آنها در ابزارهای  VR را هم برای توسعه دهندگان ایجاد کرده است.

کمپانی گوگل هم با اطلاع از این موضوع، فروشگاهی تحت عنوان «Poly» را راه اندازی کرده و تعداد زیادی از اشیاء سه بعدی را برای پلتفرم های VR و AR به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است.

امکان اعمال تغییرات روی اشیاء موجود در Poly وجود دارد

طراحی اپلیکیشن های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده کار چندان ساده ای نیست، خصوصاً زمانی که توسعه دهنده بخواهد از محیط های شلوغ با جزئیات بالا در اپلیکیشن یا بازی خود استفاده کند.

گفتنی است فروشگاه جدید گوگل بیشتر برای کمک به توسعه دهندگان تازه کار، و تیم های کوچکی که منابع و زمان کافی برای طراحی تک تک اجزای محیط را ندارند راه اندازی شده، و به این افراد اجازه می دهد ایده اولیه خود را راحت تر و سریع تر به محصول نهایی تبدیل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *